Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nowy miesięcznik - inaczej o KSOW i rolnictwie

24.01.2018

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich wkroczyła w rok 2018 i stara się rozwijać razem z Państwem. Także na łamach miesięcznika Samorządu Województwa Mazowieckiego. Odeszliśmy zatem od tytułu naszych autorskich kolumn „eKSpresOWy przegląd wydarzeń” dając sobie i Czytelnikom z numeru na numer coraz więcej treści skupionych wokół interesujących tematów. W dziale „Rolnictwo” znajdziecie co miesiąc informacje o KSOW, ale także o wielu innych tematach związanych z rozwojem obszarów wiejskich, kulturze ludowej, produktach tradycyjnych czy propozycjach finansowych dla wsi i rolnictwa.

Rolnictwo – o naborze KSOW 2018 – pobierz tutaj

Rolnictwo – o Afrykańskim Pomorze Świń ASF - pobierz tutaj

Bo cały miesięcznik przeszedł gruntowną metamorfozę. Oprócz nowego tytułu „Mazowsze. serce Polski” pojawiły się innowacyjne formy, treści, układy graficzne. Dynamiczne, przejrzyste, czytelne. Cały zespół redakcyjny chce bowiem, by lektura tego wydawnictwa była przyjemna i oczekiwana każdego kolejnego miesiąca. Pierwsze kroki w tym kierunku robimy już w styczniowym numerze.

Cały numer nowego miesięcznika - pobierz tutaj

Mamy nadzieję, że Państwo, nasi wierni czytelnicy, dobrze ocenicie zaproponowane zmiany i będziemy nadal spotykać się co miesiąc na łamach „Mazowsze. serce Polski”.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009