Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nowe audycje z cyklu Mazowieckiego Poradnika Rolniczego

04.09.2018

Tematem wiodącym dziewiątego z cyklu audycji Mazowieckiego Poradnika Rolniczego programu jest XII Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich, który odbył się w dniach 30-31 sierpnia br. w Zegrzu. 

XII Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich jest tradycyjną formą wymiany wiedzy, dobrych praktyk i informacji proponowaną przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim. Kongres to znaczące wydarzenie dla samorządów wszystkich szczebli oraz przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z terenu Województwa Mazowieckiego. Tego typu spotkania są doskonałą platformą do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Zapraszamy do wysłuchania 9 audycji z cyklu Mazowiecki Poradnik Rolniczy.

SŁUCHAJ tutaj.

Natomiast w ósmej z cyklu audycji Mazowieckiego Poradnika Rolniczego zachęcamy do wysłuchania informacji o ziołach, warzywach, owocach, serach uprawianych i wytwarzanych metodami ekologicznymi, czyli zdrowym i smacznym, a co najważniejsze bez dodatku chemii. O ekologii w żywieniu i produkcji rolnej oraz o problemach we wprowadzaniu tych nowatorskich metod rolnictwie i ogrodnictwie. Jesteśmy krajem w środku Europy, gdzie wciąż ekologia żywienia i produkcji rolnej ustępuje chemizowanym uprawom roślin. Na szczęście zmiany wchodzą systematycznie, przybywa też ekologicznych  producentów wśród rolników. Lawinowo też rośnie popyt na taką żywność.

Zapraszamy do wysłuchania 8 audycji z cyklu Mazowiecki Poradnik Rolniczy.

SŁUCHAJ tutaj.

Do wysłuchania pozostałych audycji zapraszamy tutaj


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009